Od 31.5. do 4.6. 2021 bo potekal začetni in nadaljevalni tečaj rolanja.

Vse info in prijavnico najdete TUKAJ.

Športni pozdrav!

Z veseljem vas obveščamo, da bo smučarski tečaj med zimskimi počitnicami (22.2.-26.2.2021) na Krvavcu izveden.

Več info: http://www.sd-soncek.si/zimske-pocitnice/

Obveščamo vas, da zaradi trenutnih razmer smučarski tečaj med novoletnimi počitnicami ne bo realiziran.

Veselimo se zimskih počitnic v februarju – KLIK za info in prijavo

in vam želimo lepe praznike ter srečno in zdravo novo leto!

Za otroke od 5. do 15. leta bomo v vikend terminih od 16. januarja do 7. marca 2021 organizirali tečaje smučanja v okviru projekta “Snežne otroške radosti! – Smučamo lahko vsi!”, fundacije Zaokroži in doniraj.

S projektom bomo omogočili

• smučanje vsem otrokom ki si to želijo, ne glede na socialni status,
  • brezplačano izposojo opreme za otroke, ki se bodo udeležili programa in nimajo svoje lastne opreme,
  • individualni pristop za otroke s posebnimi potrebami in težje učljivimi ter jim zagotoviti učitelja smučanja.

Za več informacij kliknite TUKAJ.

Sončki vas vabimo k vpisu v novo vadbeno sezono 2020/21!

Z vadbo gimnastike v OŠ Preserje pri Radomljah pričnemo v ponedeljek, 14. septembra, z vadbo za mlajše otroke 3-6 let pa v sredo, 16. septembra 2020, ob 17:30 uri.

Vabljeni 🙂

Med poletnimi počitnicami bomo aktivni kot se le da! Najbolj nam paše osvežitev v bazenu, zato bomo tudi letos združili plavanje in gimnastiko v celodnevnem programu AKTIVNE POČITNICE. Gimnastika, plavanje, zabava, kosilo in prevoz v treh terminih. Več informacij najdete TUKAJ.

Letos pa smo pripravili tudi poletno novost! Za vse, ki bi se radi hitro in učinkovito naučili plavati ali svoje znanje še izboljšali, organiziramo HITRE PLAVALNE TEČAJE, ki bodo potekali v juniju in juliju 2020 na Kamniškem kopališču Pod Skalco. Tečaj bo potekal 5 dni, vsak dan v tednu po uro in pol. Organiziramo skupaj s Plavalnim društvom Domžale, kjer najdete več informacij in prijavni obrazec KLIK.

Veselimo se aktivnega poletja z vami!

Sončki na vse stvari skušamo gledati pozitivno. Tako nas tudi pohod novega virusa ne ustavi!

Telovadnico bomo zgolj spremenili v virtualno. Zato nas spremljaj na naši facebook strani www.facebook.com/sportnodrustvo.soncek, kjer bomo objavljali razne izzive in vadbe, da v naslednjih tednih ne bomo zakrneli!

Veseli pa bomo tudi vaših slik in posnetkov vadbe, da vidimo, če ste res pridni 😀 .

Sončki vas vabimo k vpisu v novo vadbeno sezono!

Z vadbo v Radomljah pričnemo 9. septembra, prvi teden so vadbe BREZPLAČNE.

Vabljeni 🙂

Sončki smo med zimskimi počitnicami doma na Krvavcu. Tam pripravljamo tečaj smučanja in deskanja na snegu za vse otroke med 5. in 15. letom starosti, ne glede na predznanje. Več si preberite tukaj.

Preživi počitnice športno. Z nami na Krvavcu. 🙂

Krompirjeve počitnice so se končale, zato Sončki že začenjamo zimsko sezono. Za vas smo že pripravili informacije in prijavnice za šole smučanja na Bodentalu in Višarjah, kmalu pa lahko pričakujete tudi informacije za tečaje smučanja in bordanja med počitnicami na Krvavcu.

Pohitite s prijavo, saj se mesta hitro polnijo!