Sobotni (vikend) prevozni smučarski dnevi 2022/23

Sobotni prevozni smučarski dnevi so namenjeni vsem, ki si želijo dobrih snežnih pogojev,  smučarskih užitkov, veliko presmučanih zavojev in dobre družbe.

To zimo smo za vas pripravili 7 sobotnih prevoznih smučarskih dni, ki bodo potekala ob sobotah ali nedeljah, glede na razpored in vremenske razmere (od 8.1.2023 naprej). Smučarski dnevi bodo potekali na smučiščih Gerlitzen, Katschberg, Turacher hohe in  Bodental v Avstriji. Smučišča so primerna za vse kategorije smučarjev. V vseh smučarskih centrih imajo tudi tekaško progo. Smučar ima tudi pestro izbiro prehrane in omogočeno izposojo smučarske opreme.

Odhod ob 7:00 izpred Hale Tivoli (levo parkirišče), pobiramo v Črnučah, Domžalah, Mostah in Šenčurju (glede na prijave). Prihod v smučarski center okrog 9:30, prevzem smučarskih kart, nato prosto celodnevno smučanje. Povratek proti domu okrog 15:30 s prihodom okrog 17:30 pred Halo Tivoli.

Izbirate lahko med:

BUS ŠOLA SMUČANJA, ki je namenjena otrokom od 8. do 14. leta.

Program je namenjen vsem smučarjem z nadaljevalnim in izpopolnjevalnim znanjem smučanja od 8. leta starosti, ki se želijo nadgraditi in izpopolniti svoje znanje. Vadeči bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil Sončkov učitelj smučanja z veljavno licenco. Vadba bo prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike.

Vadba na snegu bo vsebovala (odvisno od predznanja otrok, snežnih razmer in razmer na smučišču):

• prilagajanje na smučarsko opremo,
  • prosto smučanje z različnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov,
  • smučarske poligone, razne igre,
  • smučanje s kratkimi smučmi – blade smuči,
  • šola smučanja z individualnimi nalogami,
  • smučanje po eni smučki, vzvratno smučanje,
  • smučanje preko valov, smučanje po celcu,
  • skoki na manjših skakalnicah,
  • postavitve kratkih, gumijastih količkov
  • vsi člani boste vabljeni, da se udeležite tradicionalnega tekmovanje v VSL ŠD Sonček

CENA 50€/DAN (PAKET 5 DNI 220€)

BUS VODENO SMUČANJE je namenjeno samostojnim otrokom in mladostnikom od 12. do 18. leta, ki si želijo smučati s prijatelji, sošolci, vrstniki v dobri družbi. Vadeči bodo glede na želje in  smučarsko predznanje razdeljeni v skupine, ki jih bo vodil Sončkov učitelj smučanja.

Vodeno smučanje  bo vsebovalo prilagajanje na smučarsko opremo,

• v dogovoru z učiteljem ogled smučišča,
  • v dogovoru z učiteljem prosto smučanje na dogovorjeni progi
  • v dogovoru z učiteljem javljanje na dogovorjenem mestu
  • pomoč pri težavah, kot so slabo počutje, opremi ali predčasnemu končanju aktivnosti
  • Na željo udeležencev, bomo udeležencem omogočili 2-urno brezplačno izpopolnjevanje znanja smučanjav skupini. Prijave na avtobusu pri vodji izleta.

CENA 30€/DAN (PAKET 5 DNI 130€)

BUS IN SMUČARSKA KARTA za študente, odrasle in družine

Cena prevoza:

prevoz za otroke in mladino do 18 let ter študente 25€
prevoz odrasli 30€
prevoz nečlani: 45€

članarina 15€

Za posamezni termin se je potrebno prijaviti vnaprej, da zagotovimo zadostno število učiteljev. Predhodna prijava je OBVEZNA DO ČETRTKA DO 18:00 URE pred smučarskim vikendom.

V primeru slabega vremena bomo šolo smučanja realizirali na drugem smučišču, o čemer boste pravočasno obveščeni. V primeru premajhnega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi izleta.

Za vse udeležence izletov v tujino priporočamo, da si priskrbijo ustrezno potrdilo za zdravstveno zavarovanje v tujini.

Terminski plan sobotnih (vikend) prevoznih smučarski dni

** BODENTAL – tradicionalni zaključek smučarske sezone z družinskim tekmovanjem 20LET SONČKA!

Opis programov in cene

• Cenik

Plačilo programa:

Možnost plačila v dveh delih; polovica ob prijavi, druga polovica do 31. 1. 2022.

Popusti:

2. družinski član – 10 %

3. družinski član – 15 %

Članarina

• otroci  10 €
    • odrasli  20 €
    • družinska  30 €
  • Članska izkaznica

Ob predložitvi članske izkaznice imate naslednje ugodnosti:

•  vsi člani ŠD Sonček imajo zavarovanje v primeru povzročitve škode tretji osebi,
    •  40 % cenejše smučarske vozovnice na Bodentalu za člane našega društva (plačilo članarine),
    • cenejše servisiranje smučarske opreme strojno ali ročno,
    • svetovanje pri nakupu nove ali rabljene smučarske opreme ter
    • cenejša izposoja smučarske/bordarske opreme večdnevna ali sezonska
  • Plačilo

Plačilo izvedete na naslov: ŠD Sonček, Škrjančevo 21, 1235 Radomlje
    TRR št. SI 56 6100 0001 2010 596 (Delavska hranilnica). Sklic ni potreben. Za namen plačila prosimo navedite: ŠOLA SMUČANJA – ime in priimek otroka.

• Za vse informacije smo vam na voljo

• e-mail: sd.soncektecaji@gmail.com,
    • 041/853-071 – Primož Ahačič, vodja športnega PROGRAMA SMUČAR, prof. športne vzgoje,trener PRO alpskega smučanja in nosilec licenc ISIA in MOU.